You are here:
Дифузна гіперпігментація
Дифузна гіперпігментація
Дифузна гіперпігментація
Дифузна гіперпігментація

Професійне лікування

ME LINE CAUCASIAN SKIN – це терапевтична система для лікування дифузної гіперпігментації. Її компоненти синергічно підсилюють дії один одного: контрольований хімічний пілінг доповнюється постпілінговим депігментуючим доглядом, а потім вже і домашнім доглядом.

 

У багатокомпонентний склад пілінгу входять речовини, які впливають безпосередньо на ланки меланогенезу і працюють на пігмент як поверхневих шарах епідермісу, так і в глибоких шарах дерми.

 

ME LINE 01 ID – це потужний акумулятор антиоксидантів з ефектом депігментації. Комплексне застосування мезотерапевтичного коктейлю із препаратами лінійки ME LINE CAUCASIAN SKIN дають видимі позитивні результати. Його здатність проникати через базальну мембрану забезпечує корекцію як епідермальної, так і дермальної гіперпігментації.
Клінічні дослідження дозволили підтвердити ефективність та високий профіль безпеки ME LINE CAUCASIAN SKIN під час використання на I-IV фототипах шкіри.

 

Ще однією перевагою ME LINE CAUCASIAN SKIN є можливість застосування не тільки на обличчі, а й на таких ділянках як шия та зона декольте. Також система має відмінний омолоджувальний ефект, особливо враховуючи легкість застосування і чудовий профіль безпеки, які відрізняють її від серединних пілінгів або лазерного шліфування. Для підтримки ефекту рекомендується проводити щорічне лікування.

Система ME LINE CAUCASIAN SKIN є інновацією в області дермо-косметології завдяки своїм результатам у лікуванні гіперпігментації.

Набір ME LINE CAUCASIAN SKIN складається з пілінгу для професійного використання, який позначається на упаковці як 01. Цифрами 02 позначаються препарати для домашнього догляду.

ME LINE CAUCASIAN SKIN – ЦЕ ТЕРАПЕВТИЧНА СИСТЕМА З ДЕПІГМЕНТУЮЧИМ, ОМОЛОДЖУЮВАЛЬНИМ ЕФЕКТАМИ ДЛЯ I-IV ФОТОТИПІВ ШКІРИ.

 

 

 

 

 

У випадках тяжкої гіперпігментації лікування можна доповнити застосуванням препарату мезотерапевтичного ME LINE 01 ID, який потенціює ефективність лікування.

 

Після проведення пілінгу, перші 3-4 дні пацієнти повинні використовувати сироватку для відновлення та зволоження шкіри ME LINE 03 MOIST, що містить висококонцентровану гіалуронову кислоту. А для захисту шкіри від ультрафіолетового випромінювання застосовувати крем ME LINE 04 B.B.

З 4-5 дня починаємо терапію з використанням препаратів MELINE 02. Це два креми: ME LINE 02 CAUCASIAN SKIN DAY та NIGHT CREAMS – денний та нічний. Денний крем наноситься вранці локально на ділянки шкіри з гіперпігментацією, нічний – увечері на обличчя.
Для потенціювання дії препаратів, а також для зволоження та відновлення шкіри використовуємо сироватку MELINE 03 MOIST після нанесення відбілюючих кремів. А вдень, протягом усього періоду лікування, сонцезахисний крем ME LINE 04 B.B. Його наносимо останнім.